GW55 este?una dintre cele mai recente 2023 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în viața reală. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran TFT de 2,02 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri Multi Sport, IP68 rezistent la apa, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent GW55:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas GW55 are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurare 50 x 42.1 x 13 mm și cântărind aproximativ 55g. Există un buton fizic în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent GW55 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și oțel. Referitor la ecranul de afișare! Acest GW 55 ceasul inteligent are un ecran tactil TFT mare de 2,02 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 296 pixeli. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu o varietate mai mare de fețe de ceas și este disponibil în negru, verde, și culori de argint.
Caracteristicile lui GW 55 Ceas inteligent:

GW55 este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch GW55 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, moduri sportive multiple, Busolă, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Antrenamentul de respirație, Bluetooth, Și multe altele. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 220 mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent GW55:
| Dispozitiv | GW 55 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 50 x 42.1 x 13 mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Verde |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 296 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 220mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | Livefit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design accidentat, 2.02 Ecran mare inch, Apelare Bluetooth, Moduri Multi Sport, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent GW55 este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



