Anul trecut! Kospet launched its sporty smartwatch Kospet Magic. this year! The company has released the second version with more features called Kospet Magic 2. The new fitness tracker got a classy design and equipped with Heart rate monitor, 30 moduri sportive, Blood Oxygen and Blood Pressure monitor, si multe altele. Deci, să trecem la detaliile complete!
Nou! Kospet Magic 2S smartwatch
Proiectarea magiei Kospet 2 ceas?

The new Magic 2 smartwatch comes this time with a classy design suitable for men and women. Having a full round shape with two physical buttons on both sides. Măsurare 55*45*8 mm and weighing about 60g. The body is made with Metal while the strap is removable and available in Silicone. Referitor la ecranul de afișare! The new fitness tracker has a 1.3 inch HD color touch screen protected with 2.5D glass and features a 360*360 high-resolution screen. The wearable also packed with 12 watch faces which give you the freedom to choose one that suits your style.
Nou: Kospet Raptor Smartwatch with Rugged Design 2020
Features of the Magic 2 ceas inteligent?
The new Kospet Magic 2 este un smartwatch impermeabil IP67, îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. The Chinese smartwatch can track 30 sports activities include Outdoor running, mers pe jos, Ciclism în aer liber, banda de rulare, alpinism, alergare pe traseu, Ciclism interior, Mașină eliptică, Gantere, schi, open water, triatlon, aerobic, Sari coarda, badminton, billiards; bowling, stair sports, walking machines, shuttlecocks, step machines, hula hoop, învârtindu -se, fotbal, baschet, tenis de masă. si multe altele. sustine si 4 tipuri de monitorizare a sănătății! include monitorizarea ritmului cardiac, monitorizarea somnului. monitorizarea tensiunii arteriale, și monitorizarea oxigenului.
Caracteristicile suplimentare sunt pedometrul, Bluetooth 4.0, memento de apel și mesaj, Anti-pierdere, Față de ceas pre-set, cronometrul, cronometru, sedentary reminder..etc. The smartwatch has a 200mAh battery capacity with 5-7 Zile de utilizare normală.
POSTĂRILE PROPRIETATE:
9 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2020
6 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2020
6 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Kospet Magic 2 Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Magie 2 Ceas inteligent |
|---|---|
| Formă | Rundă |
| Dimensiune | 55*45*8mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Negru, Verde |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.3 inch |
| Rezoluția ecranului | 360*360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V4.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Nu |
| ECG | NU |
| Mod multi-sport | 30 moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 7-5 Zile |
| Aplicație | WearFit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pros and Cons of Kospet Magic 2?
Pro: Design elegant, 360*360 rezoluția pixelilor, 30 moduri sportive, 12 fețe de ceas, Monitor de oxigen din sânge, Affordable price
Contra: nu monitorizează temperatura corpului
Pret si disponibilitate?
Kospet Magic 2 smartwatch is available on Gearbest and Banggood with different Prices. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs.
.
Verificați prețul pe Gearbest
Vezi prețul pe Banggood
Verificați prețul pe aliexpress
S-ar putea să vă placă și: Kospet Magic 2 VS Kospet Magic Smartwatch Comparison






