I fjor! Kospet launched its sporty smartwatch Kospet Magic. this year! The company has released the second version with more features called Kospet Magic 2. The new fitness tracker got a classy design and equipped with Heart rate monitor, 30 sportsmoduser, Blood Oxygen and Blood Pressure monitor, Og mye mer. Så la hoppe til de fullstendige detaljene!
Ny! Kospet Magic 2S smartwatch
Design of Kospet Magic 2 klokke?

The new Magic 2 smartwatch comes this time with a classy design suitable for men and women. Having a full round shape with two physical buttons on both sides. Måling 55*45*8 mm og veier omtrent 60g. The body is made with Metal while the strap is removable and available in Silicone. Angående skjermbildet! The new fitness tracker has a 1.3 inch HD color touch screen protected with 2.5D glass and features a 360*360 high-resolution screen. The wearable also packed with 12 watch faces which give you the freedom to choose one that suits your style.
Ny: Kospet Raptor Smartwatch with Rugged Design 2020
Features of the Magic 2 smartklokke?
The new Kospet Magic 2 er en IP67 vanntett smartklokke, du kan bruke den når du vasker hender eller på regnværsdager. The Chinese smartwatch can track 30 sports activities include Outdoor running, gående, utendørs sykling, treadmill, fjellklatring, trail running, innendørs sykling, elliptisk maskin, manualer, ski, open water, triatlon, aerobics, Hoppe tau, badminton, billiards; bowling, stair sports, walking machines, shuttlecocks, step machines, hula hoop, spinning, fotball, basketball, bordtennis. Og mye mer. den støtter også 4 slags helseovervåking! inkludere pulsmåling, søvnovervåking. blodtrykksmåling, og oksygenovervåking.
Ytterligere funksjoner er skritteller, Bluetooth 4.0, ringe- og meldingspåminnelse, Anti-tapt, forhåndsinnstilt urskive, tidtaker, stoppeklokke, sedentary reminder..etc. The smartwatch has a 200mAh battery capacity with 5-7 dager med normal bruk.
UTVALGTE INNLEGG:
9 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2020
6 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2020
6 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Kospet Magic 2 Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Magic 2 Smartklokke |
|---|---|
| Form | Rund |
| Dimensjon | 55*45*8mm |
| Vekt | 60g |
| Farger | Svart, Grønn |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.3 tomme |
| Skjermoppløsning | 360*360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V4.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Ingen |
| EKG | INGEN |
| Multisportmodus | 30 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200 mAh |
| Normal bruk | 7-5 Dager |
| App | WearFit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pros and Cons of Kospet Magic 2?
Fordeler: Eleganse design, 360*360 pikslers oppløsning, 30 sportsmoduser, 12 urskiver, Blod oksygen monitor, Affordable price
Ulemper: det ikke ¡¯ t overvåke kroppstemperatur
Pris og tilgjengelighet?
Kospet Magic 2 smartwatch is available on Gearbest and Banggood with different Prices. Du kan velge den beste prisen for deg.
.
Sjekk pris på Gearbest
Se pris på Banggood
Sjekk pris på Aliexpress
Du liker kanskje også: Kospet Magic 2 VS Kospet Magic Smartwatch Comparison






