După Lemfo LF28 care a fost lansat în noiembrie 2020. Lemfo s-a întors din nou și a lansat 2021 versiunea numită Lemfo LF29. Acest purtabil este un tracker de fitness care vine cu un design sportiv și echipat cu un monitor de ritm cardiac, Monitor de presiune și oxigen din sânge, 10 Moduri sport, IP68 rezistent la apa, și acceptă cadrane personalizate. Deci, să trecem la detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Lemfo LF29?

Ca și precedentul smartwatch LF28! Acest ceas LF29 vine și într-o formă rotundă, dar cu un aspect și design diferit. Arată sportiv, elegant, și potrivit pentru bărbați și femei. Măsurând 40*40*10mm și cântărind aproximativ 40g. Există un buton în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul ceasului este realizat din zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas LEMFO LF29 are un ecran tactil TFT mare de 1,28 inchi curbat cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 240 x 240 pixeli. Acest dispozitiv de purtare este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și acceptă cadrane personalizate!
Caracteristicile ceasului inteligent LF29?

Lemfo LF29 este un smartwatch rezistent la apă IP68, îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! De asemenea, acest ceas inteligent poate urmări 10 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, înot, ciclism, Alpinism, Badminton, Ping Pong, Baschet, și fotbal. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Apel sau Membri de mesaje,? Notificarea aplicației, Bluetooth 5.0, și mai mult. Lemfo LF28 este echipat și cu o capacitate a bateriei de 210 mAh cu câteva zile de utilizare.
Îți va plăcea și tu:?
7 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2023
10 Cele mai bune ceasuri inteligente autonome cu cartelă SIM și WiFi 2023
6 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Lemfo LF29 Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Ceas inteligent LF29 |
|---|---|
| Formă | Rundă |
| Dimensiune | 40*40*10mm |
| Greutate | 40g |
| Culori | Negru, Albastru, Roşu |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.28 inch |
| Rezoluția ecranului | 240*240 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac |
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Nu |
| ECG | Nu |
| Mod multi-sport | 10 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 210 mAh |
| APP | Gloryfit |
| Utilizare normală | 2-7 zile |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 4 tipuri de monitorizare a sănătății, 10 moduri sportive, Fețe de ceas personalizate, Bluetooth 5.0
Contra: Nu acceptă apeluri Bluetooth
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Lemfo LF29 este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
S-ar putea să vă placă și să verificați:?Noile și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






