IWO Watch MT8 Ultra 2 este unul dintre cele mai recente 2023 Clonele Apple Watch Ultra disponibile pe piață la un preț accesibil. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 2,0 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Control acces NFC, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Busolă, Moduri multisport, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of IWO Watch MT8 Ultra 2 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, this new MT8 Ultra 2 smartwatch got a square design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurarea 49*44*14mm și cântărește aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The MT8 Ultra 2 Corpul smartwatch-ului este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest MT 8 Ultra2 smart watch has a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 396*484 pixeli. This wearable is also packed with a variety of watch faces and supports DIY Logo customize the watch faces.
Features of MT8 Ultra2 Smart Watch:

MT8 Ultra 2 este un smartwatch impermeabil IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This MT8 Ultra 2 smartwatch-ul este echipat cu un difuzor și un microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Busolă, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 380 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
MT8 Ultra 2 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | MT 8 Ultra2 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*14mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Alb, Negru, Portocale |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.0 inch |
| Rezoluția ecranului | 396*484 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 380 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | ¨ C |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.0-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Busolă, supports DIY Logo customized
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The MT8 Ultra 2 Ceasul inteligent este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






