IWO Y20 Ultra este un alt nou 2023 Apple Watch Ultra Clone care acceptă apelurile Bluetooth la un preț foarte ieftin. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 2,01 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of Y20 Ultra SmartWatch:
După cum vedeți în poza de mai sus, this new Y20 Ultra Watch got a square shape that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurarea 49*44*14mm și cântărește aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Y20 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Referitor la ecranul de afișare! Acest Y 20 Ultra smart watch has a 2.01-inch Large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*385. pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culoarea gri, negru, gri, și culori portocalii.
Features of Y20Ultra Smart Watch:

Y20 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This IWO Y20 Ultra smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, 7 moduri sportive, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest dispozitiv are un 200 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Y20 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Y20Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*14mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Aur, Gri, Portocale, și Negru |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.01 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*385 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | Hiwatch Plus |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.01-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The Y20 Ultra smartwatch is currently available on Aliexpress at different prices. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






