IWO Y20 Ultra er en annen ny 2023 Apple Watch Ultra Clone som støtter Bluetooth -ringer til en veldig billig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,01-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Y20 Ultra SmartWatch:
Som du ser på bildet over, this new Y20 Ultra Watch got a square shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 49*44*14mm og veier omtrent 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Y20 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! Denne Y 20 Ultra smart watch has a 2.01-inch Large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*385. piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i grått, svart, grå, og oransje farger.
Features of Y20Ultra Smart Watch:

Y20 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This IWO Y20 Ultra smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, 7 sportsmoduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne enheten har en 200 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Y20 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Y20Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Gull, Grå, Oransje, og svart |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.01 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*385 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | Hiwatch Plus |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.01-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Y20 Ultra smartwatch is currently available on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






