LZAKMR Z40 is one of the latest 2023 4Chytré hodinky G dostupné na trhu za rozumnou cenu. Jedná se o chytrý telefon s Androidem, který je dodáván v kruhovém tvaru s a 1.6 inch large IPS screen and is equipped with several features including 6GB RAM+ 128GB ROM, Duální čipy, 8MP fotoaparát, WIFI, GPS, Multisportovní režimy, 900 mAh baterie, a spuštění Androidu 11.0 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design of Lzakmr Z40 4G SmartWatch:

Jak vidíte na obrázku výše. This new Lzakmr Z40 smartwatch got a circular design that looks stylish, módní, a vyhovuje mužům a ženám. Measuring 52*52*17mm and weighing about 70g. There are two physical buttons on the right side of the case and between an 8MP camera while the other 2MP camera is embedded on the top. Opětná strana zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Jedná se o magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
The Lzakmr Z40 smart watch body is made of zinc alloy with a ceramic bezel while the strap is available in silicone and steel. Pokud jde o obrazovku displeje! Z40 4G smartwatch uses a 1.6-inch large IPS Full round Display created with a resolution of 400 x 400 pixely. This Android watch phone is also packed with various watch faces and is available in black color.
Features of Z40 4G Smart Watch:

LZAKMR Z40 is a dual-system smartwatch. Lze jej použít jako společné samostatné chytré hodinky s displejem při maximálním jasu, Podpora dotykových gest a aplikací, které lze stáhnout z obchodu Play, nebo jako jednoduchý fitness tracker s minimálním jasem. This Android smartwatch is also equipped with 6GB of RAM and 128 GB vnitřní paměti a běží na Androidu 11.0 OS. It makes the Z40 smartwatch work better, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
The Z40 is a samostatné smartwatch které mohou volat bez potřeby telefonu. podporuje WIFI, Konektivita G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Kromě toho! Toto nositelné zařízení je také nabité dalšími užitečnými funkcemi včetně monitoru srdečního tepu, SPO2, krokoměr, režimy více sportů, počasí, A mnoho dalších. Gadget má a 900 kapacita baterie mah s 1-2 běžného použití.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2023
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2023
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
Lzakmr Z40 4G Smartwatch Full Specs:
| Zařízení | Z40 |
|---|---|
| Tvar | Oběžník |
| Dimenze | 52*52*17mm |
| Hmotnost | 70G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | IPS |
| Velikost obrazovky | 1.6palec |
| Rozlišení obrazovky | 400*400 pixely |
| Operační systém | Android11.0 OS |
| BERAN | 6GB |
| ROM | 128GB |
| Fotoaparát | 8MP + 2MP |
| CPU | UMS312 +PAR2822 |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | – |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU, Ocel |
| Kapacita baterie | 900Mah |
| Pohotovostní doba | 1-2 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní Design, 1.6-palcová velká obrazovka,? Dual system, Android 11.0 OS, Duální fotoaparát, 6GB RAM + 128 GB ROM, WIFI+GPS,
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
The Z40 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2023



