LZAKMR Z40 is one of the latest 2023 4G smartwatches beschikbaar op de markt tegen een redelijke prijs. Het is een Android smartwatch-telefoon in een ronde vorm met een 1.6 inch large IPS screen and is equipped with several features including 6GB RAM+ 128GB ROM, Dubbele chips, 8MP-camera, Wifi, GPS, Multisportmodi, 900 mAh-batterij, en het draaien van Android 11.0 Os. Laten we dus eens in de volledige details duiken!
Design of Lzakmr Z40 4G SmartWatch:

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet. This new Lzakmr Z40 smartwatch got a circular design that looks stylish, modieus, en past bij mannen en vrouwen. Measuring 52*52*17mm and weighing about 70g. There are two physical buttons on the right side of the case and between an 8MP camera while the other 2MP camera is embedded on the top. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie ¨C Dit zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
The Lzakmr Z40 smart watch body is made of zinc alloy with a ceramic bezel while the strap is available in silicone and steel. Met betrekking tot het schermscherm! Z40 4G smartwatch uses a 1.6-inch large IPS Full round Display created with a resolution of 400 X 400 pixels. This Android watch phone is also packed with various watch faces and is available in black color.
Features of Z40 4G Smart Watch:

LZAKMR Z40 is a dual-system smartwatch. Het kan worden gebruikt als een gewone, zelfstandige smartwatch met een display met maximale helderheid, Ondersteuning voor aanraakgebaren en apps die kunnen worden gedownload van de Play Store, of als eenvoudige fitnesstracker met minimale helderheid. This Android smartwatch is also equipped with 6GB of RAM and 128 GB intern geheugen en draait op Android 11.0 Os. It makes the Z40 smartwatch work better, maakt multitasken mogelijk, verbetert de prestaties, en loopt soepel. In aanvulling, je kunt al je favoriete apps downloaden die op Android kunnen draaien.
The Z40 is a zelfstandige smartwatch waarmee u kunt bellen zonder dat u een telefoon nodig heeft. ondersteunt WIFI, G LTE-connectiviteit, GPS/glonass evenals Bluetooth. In aanvulling hierop! Deze wearable zit ook boordevol andere handige functies, waaronder een hartslagmeter, SPO2, pedometer, multisportmodi, weer, en nog veel meer. The gadget has a 900 Mah -batterijcapaciteit met 1-2 van normaal gebruik.
KAN JE OOK LIKEN:?
- 10 Beste Android -smartwatches voor mannen 2023
- 12 BESTE CHINESE SMARTWATCHES 2023
- 10 Beste smartwatches met ?HD -camera
Lzakmr Z40 4G Smartwatch Full Specs:
| Apparaat | Z40 |
|---|---|
| Vorm | Circulaire |
| Dimensie | 52*52*17mm |
| Gewicht | 70G |
| Simkaart | Nano-sim-kaart |
| Weergave | IPS |
| Schermgrootte | 1.6inch |
| Schermresolutie | 400*400 pixels |
| Besturingssysteem | Android11.0 OS |
| RAM | 6GB |
| ROM | 128GB |
| Camera | 8MP + 2MP |
| CPU | UMS312 +PAR2822 |
| NFC | NEE |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Microfoon | Ja |
| Spreker | Ja |
| Waterdicht | – |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit | 4G+wifi |
| Riem | TPU, Staal |
| Batterijcapaciteit | 900mAh |
| Stand-by-tijd | 1-2 dagen |
| Prijs | $$ Prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen volgens specificaties?
Pluspunten: Elegant ontwerp, 1.6-inch groot scherm,? Dubbel systeem, Android 11.0 Os, Dubbele camera, 6GB RAM + 128 GB ROM, WIFI+GPS,
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen
Prijs en beschikbaarheid?
The Z40 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Controleprijs
Misschien wil je ook kijken:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2023



