LZAKMR Z40 is one of the latest 2023 4G smartwatche dostępne na rynku w rozsądnej cenie. Jest to telefon z Androidem smartwatch, który jest w okrągłym kształcie z 1.6 inch large IPS screen and is equipped with several features including 6GB RAM+ 128GB ROM, Podwójne wiórki, 8Kamera MP, Wifi, GPS, Wiele trybów sportowych, 900 bateria mah, i uruchamianie Androida 11.0 OS. Przejdźmy zatem do pełnych szczegółów!
Design of Lzakmr Z40 4G SmartWatch:

Jak widać na powyższym obrazku. This new Lzakmr Z40 smartwatch got a circular design that looks stylish, modny, i pasuje do mężczyzn i kobiet. Measuring 52*52*17mm and weighing about 70g. There are two physical buttons on the right side of the case and between an 8MP camera while the other 2MP camera is embedded on the top. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Są to styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
The Lzakmr Z40 smart watch body is made of zinc alloy with a ceramic bezel while the strap is available in silicone and steel. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! Z40 4G smartwatch uses a 1.6-inch large IPS Full round Display created with a resolution of 400 X 400 piksele. This Android watch phone is also packed with various watch faces and is available in black color.
Features of Z40 4G Smart Watch:

LZAKMR Z40 is a dual-system smartwatch. Można go używać jako zwykłego, samodzielnego smartwatcha z wyświetlaczem o maksymalnej jasności, Obsługa gestów dotykowych i aplikacji, które można pobrać ze sklepu Play Store, lub jako prosty monitor fitness z minimalną jasnością. This Android smartwatch is also equipped with 6GB of RAM and 128 GB pamięci wewnętrznej i działa na Androida 11.0 OS. It makes the Z40 smartwatch work better, Włącza wielozadaniowość, poprawia wydajność, i działa płynnie. Ponadto, Możesz pobrać wszystkie swoje ulubione aplikacje, które mogą działać na Androidzie.
The Z40 is a samodzielny smartwatch które mogą wykonywać połączenia bez potrzeby telefonu. obsługuje Wi -Fi, G LTE łączność, GPS/GLONASS i Bluetooth. Oprócz tego! Ten noszenie jest również pełne innych przydatnych funkcji, w tym monitor tętna, SP02, krokomierz, tryby multisportowe, pogoda, i wiele innych. The gadget has a 900 Mah pojemność baterii z 1-2 o normalnym użyciu.
CIEBIE TEŻ MOŻE SIĘ PODOBAĆ:?
- 10 NAJLEPSZE SMARTWATCHE Z ANDROIDEM DLA MĘŻCZYZN 2023
- 12 Najlepsze chińskie smartwatche 2023
- 10 Najlepsze smartwatche z ?Kamera HD
Lzakmr Z40 4G Smartwatch Full Specs:
| Urządzenie | Z40 |
|---|---|
| Kształt | Okólnik |
| Wymiar | 52*52*17mm |
| Waga | 70G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1.6cal |
| Rozdzielczość ekranu | 400*400 piksele |
| System operacyjny | Android11.0 OS |
| BARAN | 6GB |
| Rom | 128GB |
| Kamera | 8MP + 2MP |
| CPU | UMS312 +PAR2822 |
| NFC | NIE |
| Tryb wielu sportów | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Wodoodporny | – |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | TPU, Stal |
| Pojemność baterii | 900Mah |
| Czas czuwania | 1-2 dni |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
Plusy i minusy według specyfikacji?
Profesjonaliści: Elegancki wygląd, 1.6-calowy duży ekran,? Podwójny system, Android 11.0 OS, Podwójny aparat, 6GB RAM+ 128 GB ROM, WiFi+GPS,
Wady: Nie nadaje się do pływania
Cena i dostępność?
The Z40 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sprawdź cenę
Możesz także chcieć sprawdzić:?Nowe i najnowsze smartwatche 2023



