PGD je jedním z nejnovějších 2023 4Chytré hodinky G dostupné na trhu za rozumnou cenu. Jedná se o chytrý telefon s Androidem, který je dodáván ve čtvercovém tvaru s a 2.03 palcový IPS displej a je vybaven několika funkcemi včetně 4 GB RAM + 64 GB ROM, Duální fotoaparát, WIFI, GPS, Multisportovní režimy, IP67 vodotěsný, a spuštění Androidu 8.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design of PGD 4G SmartWatch:

Jak vidíte na obrázku výše. This new PGD 4G smartwatch got a square design that looks stylish, drsný, a vyhovuje mužům a ženám. Rozměry 51*43*13mm a hmotnost cca 85g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzická tlačítka a mezi nimi duální fotoaparát 8MP + 2MP. Opětná strana zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Jedná se o magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
The PGD 4G smart watch body is made of plastic with a ceramic bezel while the strap is available in silicone. Pokud jde o obrazovku displeje! PGD watch has a 2.03-inch IPS round Display curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 320 x 385 pixely. Toto zařízení je také vybaveno různými ciferníky a je k dispozici v černé a stříbrné barvě.
Features of PGD Smart Watch:

PGD is an IP67 waterproof smartwatch, což znamená, že jej můžete nosit při mytí rukou nebo v deštivých dnech. Toto nositelné zařízení je vybaveno 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti a běží na Androidu 8.1 OS. Díky tomu chytré hodinky PGD 4G fungují lépe, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
The PGD is a samostatné smartwatch které mohou volat bez potřeby telefonu. podporuje WIFI, 4Konektivita G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Kromě toho! Tento telefon Android Smartwatch je nabitý dalšími užitečnými funkcemi, včetně monitoru srdeční frekvence, krokoměr, režimy více sportů, počasí, A mnoho dalších. This device has an 800 kapacita baterie mah s 1-2 dny běžného používání.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2023
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2023
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
PGD 4G Smartwatch Full Specs:
| Zařízení | PGD |
|---|---|
| Tvar | Náměstí |
| Dimenze | 51*43*13mm |
| Hmotnost | 85G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | IPS |
| Velikost obrazovky | 2.03palec |
| Rozlišení obrazovky | 320*386 pixely |
| Operační systém | Android 8.1 OS |
| BERAN | 2GB & 4GB & 6GB |
| ROM | 16 GB &64GB & 128GB |
| Fotoaparát | 2MP+8MP |
| CPU | SC9832E |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Life voděodolný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU |
| Kapacita baterie | 800Mah |
| Normální použití | 1-2 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní design, Duální fotoaparát, 4GB RAM + 64 GB ROM, WiFi+ GPS+ SIM karta, levná cena
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
The PGD 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress at different prices. Můžete si vybrat nejlepší cenu pro vás!
Zkontrolujte cenu 1
Zkontrolujte cenu 2
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2023



