A couple of months After launching the Pixel Watch 2, Google may start thinking of throwing the Google Pixel Watch 3 i 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come circular with a 1.3-inch OLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Blodiltmonitor, Multisportstilstande, GPS, NFC, EKG, Snapdragon W5+ gen 2, and my run the Android WearOS 4.5. Så lad os dykke ned i de fulde detaljer!
Google Pixel Watch 3 SmartWatch fulde specifikationer:
Indtil videre! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Pixel watch 3. Imidlertid, we will put our full expectations of the Upcoming Google smartwatch.
| Enhed | Pixel Watch 3 |
|---|---|
| Form | Cirkulær |
| Dimension | 42.5*42.5*12mm |
| Vægt | 40g |
| Farver | Sort, Sølv, Guld, Grå |
| Vise | OLED |
| Skærmstørrelse | 1.3 Tomme |
| Skærmopløsning | 360 x 360 pixels |
| Operativsystem | WearOS 4.5 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multi-Sports-tilstand | Ja |
| Hjerterytme monitor | Ja |
| Blodiltmonitor | Ja |
| GPS | Ja |
| Vandtæt | 5ATM |
| Yderligere funktioner |
|
| Batterikapacitet | 350 Mah |
| Normal brug | 2-3 Dage |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| Stropp | Læder, Silikone |
| Pris | $$ Priserne er nedenfor |
Pris og udgivelsesdato?
Faktisk! there is no information about the price and the release date of the Google Pixel Watch 3. but we expect that Google will launch the Pixel 3 Watch in October 2024 til et prisklasse imellem $250 til $320.
Du må også gerne tjekke ud:?De nye og nyeste smarture 2024




