A couple of months After launching the Pixel Watch 2, Google may start thinking of throwing the Google Pixel Watch 3 în 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come circular with a 1.3-inch OLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, GPS, NFC, ECG, Snapdragon W5+ Gen 2, and my run the Android WearOS 4.5. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Google Pixel Watch 3 Specificații complete SmartWatch:
Până acum! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Pixel watch 3. Cu toate acestea, we will put our full expectations of the Upcoming Google smartwatch.
| Dispozitiv | Ceasul Pixel 3 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 42.5*42.5*12mm |
| Greutate | 40g |
| Culori | Negru, Argint, Aur, Gri |
| Afişa | OLED |
| Dimensiunea ecranului | 1.3 inch |
| Rezoluția ecranului | 360 x 360 pixeli |
| Sistem de operare | WearOS 4.5 |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | Da |
| de ex | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| GPS | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Utilizare normală | 2-3 Zile |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| Curea | Piele, Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! there is no information about the price and the release date of the Google Pixel Watch 3. but we expect that Google will launch the Pixel 3 Watch in October 2024 la o gama de pret intre $250 la $320.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024




