A couple of months After launching the Pixel Watch 2, Google may start thinking of throwing the Google Pixel Watch 3 -ben 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come circular with a 1.3-inch OLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Véroxigén monitor, Multi-sport módok, GPS, NFC, EKG, Snapdragon W5+ gen 2, És az Android Wearos futtatása 4.5. Tehát merüljünk el a teljes részletben!
Google Pixel Watch 3 A SmartWatch teljes műszaki adatai:
Eddig! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Pixel watch 3. Viszont, we will put our full expectations of the Upcoming Google smartwatch.
| Eszköz | Pixel Watch 3 |
|---|---|
| Alak | Kör alakú |
| Dimenzió | 42.5*42.5*12mm |
| Súly | 40g |
| Színek | Fekete, Ezüst, Arany, Szürke |
| Kijelző | OLED |
| Képernyőméret | 1.3 Hüvelyk |
| Képernyőfelbontás | 360 x 360 pixelek |
| Operációs rendszer | WearOS 4.5 |
| Érzékelők |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | Igen |
| például | Igen |
| Multi-sport mód | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Véroxigén monitor | Igen |
| GPS | Igen |
| Vízálló | 5ATM |
| További funkciók |
|
| Akkumulátor kapacitás | 350 major |
| Normál használat | 2-3 Napok |
| Ram+ROM | 3GB+32 GB |
| Szíj | Bőr, Szilikon |
| Ár | $$ Az árak lent találhatók |
Ár és kiadási dátum?
Valójában! there is no information about the price and the release date of the Google Pixel Watch 3. but we expect that Google will launch the Pixel 3 Watch in October 2024 ártartományban $250 -hoz $320.
Ön is szeretné megnézni:?Az új és legújabb okosórák 2024




