A couple of months After launching the Pixel Watch 2, Google may start thinking of throwing the Google Pixel Watch 3 で 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come circular with a 1.3-inch OLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 血中酸素濃度モニター, マルチスポーツモード, GPS, NFC, ECG, Snapdragon W5+ Gen 2, そして、私はAndroid Wearosを走らせます 4.5. それでは、詳細を詳しく説明しましょう!
Google Pixel Watch 3 スマートウォッチフル仕様:
これまでのところ! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Pixel watch 3. しかし, we will put our full expectations of the Upcoming Google smartwatch.
| デバイス | ピクセルウォッチ 3 |
|---|---|
| 形 | 円形 |
| 寸法 | 42.5*42.5*12mm |
| 重さ | 40g |
| 色 | 黒, 銀, 金, グレー |
| 画面 | OLED |
| 画面サイズ | 1.3 インチ |
| 画面解像度 | 360 x 360 ピクセル |
| オペレーティング·システム | Wearos 4.5 |
| センサー |
|
| ブルートゥース | v5.3 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | はい |
| 例えば | はい |
| マルチスポーツモード | はい |
| 心拍数モニター | はい |
| 血液酸素モニター | はい |
| GPS | はい |
| 防水 | 5ATM |
| 追加機能 |
|
| バッテリー容量 | 350 マー |
| 通常の使用 | 2-3 日 |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| ストラップ | レザー, シリコーン |
| 価格 | $$ 価格は以下にあります |
価格とリリース日?
実際には! there is no information about the price and the release date of the Google Pixel Watch 3. but we expect that Google will launch the Pixel 3 Watch in October 2024 その間の価格帯で $250 に $320.
こちらもチェックしてみてはいかがでしょうか:?新しい最新のスマートウォッチ 2024




