After a few days of launching the Colmi P28 and P28 Plus smartwatch, COLMI is back again and released its first 2022 älykello, jossa on enemmän ominaisuuksia nimeltään COLMI i30. Puettava on urheilullinen älykello, joka sai pyöreän muotoilun a 1.36 inch AMOLED screen support Always-on display and is equipped with a Heart rate monitor, Veren happimittari, NFC, MultSport -tilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of COLMI i30 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new i30 smartwatch got a business sport design that looks sporty, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.? Mitat 45*45*11mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The COLMI i30 body is made out of aluminum alloy while the strap is available in silicone, nahka, ja terästä. Näyttöruudun suhteen! This COLMI i30 smart watch has a 1.36inc AMOLED touch screen support always-on display and is created with a resolution of 390 x 390 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, Hopea, Punainen, Ruskea, and Gold colors.
Features of the COLMI i 30 SmartWatch:

COLMI i30 is an IP68 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. This Colmi i30 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat veren happi ja verenpainemittari, moniurheilutilat, AI ääniapu, Ilmoitukset, Herätyskello, Sää, Suljin, Bluetooth, ja enemmän. This watch has a 300mAh battery capacity with 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
COLMI i30 Smartwatch Full Specs:
| Laite | i30 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45*45*11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Punainen, Ruskea, ja Kulta |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.36 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 390 x 390 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | FitCloudPro |
| Hihna | Silikoni, Teräs, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED-näyttö, Aina esillä,? NFC, Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit, Useita urheilumuotoja, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
COLMI i30 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös pitää:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






