Etter noen dager med lansering av Colmi P28 og P28 Plus smartwatch, Colmi er tilbake igjen og ga ut sin første 2022 Smartwatch med flere funksjoner som heter COLMI i30. Det bærbare er et sporty smartur som fikk et sirkulært design med en 1.36 tomme AMOLED-skjermstøtte alltid-på-skjerm og er utstyrt med en hjertefrekvensmonitor, Blod oksygen monitor, NFC, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Colmi i30 smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye i30 smartwatch fikk et forretningssportdesign som ser sporty ut, stilig, og passer menn og kvinner.? Måling 45*45*11mm og veier omtrent 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Colmi i30 -kroppen er laget av aluminiumslegering mens stroppen er tilgjengelig i silikon, lær, og stål. Angående skjermbildet! Denne Colmi i30 Smart Watch har en 1,36inc AMOLED berøringsskjermstøtte alltid-på-skjerm og er opprettet med en oppløsning av 390 x 390 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, Sølv, Rød, Brun, og gullfarger.
Funksjoner i Colmi i 30 Smartwatch:

Colmi i30 er en IP68 vanntett smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. Denne Colmi i30 smartwatch er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via et smartwatch. Ytterligere funksjoner er blod oksygen og blodtrykksmonitor, multisportmoduser, AI stemmeassistanse, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og mer. Denne klokken har en 300 mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Colmi i30 smartwatch full spesifikasjoner:
| Enhet | I30 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45*45*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rød, Brun, og gull |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.36 tomme |
| Skjermoppløsning | 390 x 390 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon, Stål, Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED -skjerm, Alltid utstilt,? NFC, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multi sportsmodus, Multiklokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Colmi i30 Smartwatch er tilgjengelig akkurat nå på AliExpress. Sjekk pris
Du kan også like:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






