WS18 Max Ultra on yksi viimeisimmistä 2023 Apple Watch Ultra -kloonit, jotka tukevat Bluetooth-puheluita ja NFC-pääsynhallintaa edulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 2,03 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, Kompassi, 100 urheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Lemfo WS18 Max Ultra SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämän uuden WS18 Max Ultra -kellon neliön muotoinen muotoilu näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*44*12mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Lemfo WS18 Max Ultra -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonista ja nailonista. Näyttöruudun suhteen! Tämä WS 18 Max-älykellossa on 2,03 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on päällystetty 2,5D-lasilla ja jonka resoluutio on 320*390 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, ja hopeavärit.
WS:n ominaisuudet 18 Max Ultra Smart Watch:

WS18 Max Ultra on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä WS18 Ultra Max -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Kompassi, NFC, Istuva muistutus, 100 urheilutilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä Apple Watch Ultra Copyssa on 320 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
WS18 Max Ultra -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | WS18 Ultra Max |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*12mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Sininen, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.03 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 320*390 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 320 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | RDfit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.03-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, Kompassi, Halpa Hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
WS18 Max Ultra -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






