D20 Ultra on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa erittäin halvalla. Se on Apple Watch Ultra -klooni, joka on neliön muotoinen 1,3 tuuman IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, MultSport -tilat, Kompassi, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
D20:n suunnittelu (Y68) Ultra SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi D20 Ultra Watch on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 43,5*36*12,3mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
D20 Ultra -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä D 20 Ultraälykellossa on 1,3 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 240*240 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, kulta, ja hopeavärit.
D20Ultra Smart Watchin ominaisuudet:

D20 Ultra on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä D20 (Y68) Ultra-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Kompassi, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 150 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
D20 Ultra -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | D20 Ultra |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 43.5*36*12.3mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Oranssi |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.3 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240*240 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 150 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | FitPro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Erittäin halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
D20 Ultra -älykello on saatavilla vain Aliexpressistä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






