D20 Ultra er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus til en veldig billig pris. Det er en Apple Watch Ultra-klon som kommer i en firkantet form med en 1,3-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, Kompass, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av D20 (Y68) Ultra smartwatch:

Som du ser på bildet over, denne nye D20 Ultra Watch kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 43,5*36*12,3mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
D20 Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne D 20 Ultrasmart klokke har en 1,3-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 240*240 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, gull, og sølvfarger.
Funksjoner på D20Ultra Smart Watch:

D20 Ultra er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne D20 (Y68) Ultra smartwatch har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Kompass, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 150 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
D20 Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | D20 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 43.5*36*12.3mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Oransje |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.3 tomme |
| Skjermoppløsning | 240*240 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 150 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | Fitpro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
D20 Ultra smartklokke er kun tilgjengelig hos Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






