A couple of days after launching the Mibro Watch X1, the Mibro Xiaomi sub-brand has back again and brought us a new brand smartwatch under the name of Mibro Watch A1. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a circular design with a 1.28inch TFT screen and is equipped with several features such as a Heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, 20 urheilutila, and 5ATM Waterproof, ja enemmän. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of Xiaomi Mibro Watch A1 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new Xiaomi Mibro A1 watch got a business sports design that looks sporty, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 45*45*9.8mm and weighing about 42g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnan käynnistämisestä tai takaisinajosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
The Xiaomi Mibro Watch A1 body is made out of Metal with PC plastic while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This new Youpin Mibro Watch A1 has a 1.28-inch full round TFT screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 240 pikseliä. Puettavassa on myös erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, sininen, and orange color.
UUSI:
- Mibro T1 SmartWatch AMOLED-näytöllä
- Mibro GS 2023 SmartWatch With GPS
Features of the Xiaomi Mibro A1 Smartwatch:

Mibro Watch A1 is a 5ATM waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 metri. Sitä voidaan käyttää huolettomana päivittäiseen käyttöön tai uintia varten. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Myös puettava voi seurata 20 Urheiluaktiviteetti mukaan lukien kävely, juokseva, pyöräily, uima-, ohittaa, kiipeily, tennis, retkeily, Ja paljon muuta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Koulutuksen havaitseminen, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, Bluetooth 5.0, ja enemmän. Xiaomi Mibro Watch X1 is also equipped with a 270mAh large battery that can last 10 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 45 Päivät peruskellotilassa.
Xiaomi Mibro A1 User Manual:

After you get this Mibro A1 smartwatch! Sinun on noudatettava näitä kahta yksinkertaista vaihetta:
- Asenna?Mibro Fit -sovellus?älypuhelimellasi, joka on saatavilla sekä App Storesta että Play Storesta.
- Yhdistä laitteesi älykelloon Bluetoothin kautta, sitten Älykellon ajoitus asetetaan automaattisesti.
Siinä se!?Joten nyt voit välittää puhelut, synkronoi kalenterisi tai vastaanota älypuhelimen ilmoituksia suoraan älykellosta, voit myös näyttää kaikki älykellon keräämät tiedot, kuten sykkeen, askelmäärä, tai unen laatu suoraan älypuhelimeesi saadaksesi suuremman näytön ja paremman data-analyysin.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2023
- 12 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2023
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Xiaomi Mibro Watch A1 Full specs:
| Laite | Mibro A1 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45*45*9.8mm |
| Paino | 42g |
| Värit | Musta, Sininen, Oranssi |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.28 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 240 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Bluetooth-puhelut | EI |
| NFC | EI |
| GPS | EI |
| Moniurheilutila | 20 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Univalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 270 mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Soveltaa | Mibro Fit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 20 Urheilutilat, 3 tyyppinen terveysvalvonta, Sopii uimaan, Mukautetut kellot, Pitkä akun kesto
Miinukset: Se ei tue Bluetooth -puhelua
Mibro A1 Price and availability?
Xiaomi Mibro A1 smartwatch is available right now only on Aliexpress and TomTop at different prices. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Check the Price On Aliexpress
Check the Price On TomTop
Saatat myös pitää:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



