E25 on toinen uusi 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on pyöreä 1,43 tuuman IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, Veren happimittari, Unimonitori, 100 Urheilutilat, NFC -kulunvalvonta, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
E25 SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa E25-kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 48*48*11,5mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
E25-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta ja PC-muovista, kun taas ranneke on silikonia. Näyttöruudun suhteen! Tämä E 25 älykellossa on 1,43 tuuman TFT-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja jonka resoluutio on 454 x 454 pikseliä. Älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja kullanvärisenä.
E:n ominaisuudet 25 Älykäs kello:

E25 on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä E25-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, +100 urheilutilat, Muistutus istumisesta, NFC Access Control, ääniavustaja, a Etsi puhelin, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 220 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
E25-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | E25 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 48*48*11.5mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Kulta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 454 x 454 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| NFC | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Univalvonta | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 220 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Tappiot |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Melko siisti muotoilu, Bluetooth-puhelut, NFC Access Control, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +100 urheilutilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HW3 Cyber -älykello on tällä hetkellä saatavilla Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



