E25 este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv, care are o formă circulară, cu un ecran IPS de 1,43 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor de ritm cardiac., Monitor de oxigen din sânge, Monitor de somn, 100 Moduri sportive, Control de acces NFC, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul E25 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas E25 are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 48*48*11.5mm și cântărind aproximativ 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului E25 este realizat din aliaj de zinc cu plastic PC, în timp ce cureaua este din silicon. Referitor la ecranul de afișare! Aceasta e 25 ceasul inteligent are un ecran tactil TFT de 1,43 inchi curbat cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 454 x 454 pixeli. Ceasul inteligent este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și auriu.
Caracteristicile lui E 25 Ceas inteligent:

E25 este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch E25 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, +100 moduri sportive, Memento sedentar, Control acces NFC, un asistent vocal, un telefon Find, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 220 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent E25:
| Dispozitiv | E25 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 48*48*11.5mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Aur |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 454 x 454 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| NFC | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 220 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | Pierderi |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, Apelare Bluetooth, Control acces NFC, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +100 Moduri sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent HW3 Cyber este disponibil momentan pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



