E25 är en annan ny 2023 smartklocka som kan spåra sportaktiviteter och hantera hälsostatus i realtid. Det är en sportig smartklocka som kommer i en cirkulär form med en 1,43-tums IPS-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, Blodsyremonitor, Sömnmonitor, 100 Idrottslägen, NFC åtkomstkontroll, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i de fullständiga detaljerna!
Design of E25 SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, This new E25 watch got a circular design that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor.?Measuring 48*48*11.5mm and weighing about 50g. Det finns en fysisk knapp på höger sida av fallet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The E25 smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is of silicone. Angående bildskärmen! Detta e 25 smart watch has a 1.43-inch TFT touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 454 x 454 pixlar. The smartwatch is also packed with a variety of watch faces and is available in black and gold colors.
Funktioner i E 25 Smart klocka:

E25 is an IP67 waterproof smartwatch, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer, tillåter oss att kontrollera och uppskatta kalorierna förbrända under dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This E25 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodsyror av blod, Blodtrycksmätare, +100 sportlägen, Stillasittande påminnelse, NFC åtkomstkontroll, en röstassistent, En hitta telefon, och så vidare. Detta smartur har en 220 mah batterikapacitet med 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar följande:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
E25 Smartwatch Full Specs:
| Anordning | E25 |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 48*48*11.5mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Guld |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 1.43 Tum |
| Skärmupplösning | 454 x 454 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| Nfc | Ja |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Sömnmonitor | Ja |
| Vattentät | IP67 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 220 mAh |
| Normal användning | 2-5 dagar |
| Appens namn | Tefiti |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Ganska cool design, Bluetooth-samtal, NFC åtkomstkontroll, Flera typer av hälsoövervakning, +100 sportlägen
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The HW3 Cyber smartwatch is available currently on Aliexpress at different prices. Du kan välja det bästa priset för dig!
Kontrollera pris 1
Kontrollera pris 2
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023



