In addition to the Fossil Gen 7 älykello, Fossil may start thinking of launching the Fossil Gen 7 Hybrid kesäkuussa 2024. The wearable is a fitness tracker watch that may come in a circular shape with a 1.2-inch E-ink screen?and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, GPS, Unimonitori, Moniurheilutilat, 3ATM vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Fossil Gen 7 Hybrid Full Specs:
Toistaiseksi! Fossil Genin ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoja 7 Hybrid. Kuitenkin, we will put our full expectations of the Upcoming Fossil Gen7 Hybrid.
| Laite | Fossil Gen7 Hybrid |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45 x 45 x 12mm |
| Paino | 40g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | E-ink |
| Näytönkoko | 1.2 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240x 240 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | MACHINE GEN 7 HYBRID |
| Anturit |
|
| Bluetooth | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| NFC | EI |
| eSIM | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| EKG | EI |
| SPO2 veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200 mAh |
| Normaali käyttö | 7-14 päivä |
| Soveltaa | Fossil Smartwatches -sovellus |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Fossil Genin hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa 7 Hybrid. mutta odotamme, että Fossil käynnistää Gen 7 Hybrid in June 2024 hintaluokassa $229 -lla $250.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



