Mi Bandin lisäksi 9, Xiaomi saattaa alkaa miettiä Xiaomi Mi Bandin heittämistä 9 Pro mukana 2024. Puettava on kuntoseurantanauha, joka voi olla suorakaiteen muotoinen 1,72 tuuman AMOLED-näytöllä, ja se on varustettu useilla ominaisuuksilla, mukaan lukien GPS, Sykehonvalvonta, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, NFC, 5ATM vedenpitävä, ja saattaa tukea Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis täysiin odotuksiin!
Xiaomi Mi Band 9 Pro täydelliset tekniset tiedot:
Toistaiseksi! Mi Bandin ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoa 9 Pro. Kuitenkin, asetamme kaikki odotuksemme aikaisempien mallien perusteella.
| Laite | Mi Band 9 Pro |
|---|---|
| Muoto | Suorakulmainen |
| Ulottuvuus | 45*29.6*12mm |
| Paino | 25g |
| Värit | Musta, Vihreä, Sininen, Vaaleanpunainen, Valkoinen, Oranssi |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.72 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 456*280 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| NFC | Kyllä |
| Bluetooth-puhelut | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Unimonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Sovellusnimi | Zepp elämä |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Xiaomi Mi Bandin hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa 9 Pro. mutta odotamme, että Xiaomi julkaisee Mi Bandin 9 Pro kesäkuussa 2024 hintaluokassa $75 -lla $90. Osta Mi Band 8 Pro
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024




