In addition to the Fossil Gen 7 smartklocka, Fossil may start thinking of launching the Fossil Gen 7 Hybrid i juni 2024. The wearable is a fitness tracker watch that may come in a circular shape with a 1.2-inch E-ink screen?and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, Husläkare, Sömnmonitor, Multi-sportlägen, 3Vattentät bankomat, och så vidare. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Fossil Gen 7 Hybrid Full Specs:
Än så länge! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Fossil Gen 7 Hybrid. Dock, we will put our full expectations of the Upcoming Fossil Gen7 Hybrid.
| Anordning | Fossil Gen7 Hybrid |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 45 x 45 x 12 mm |
| Vikt | 40g |
| Färger | Svart, Silver |
| Visa | E-ink |
| Skärmstorlek | 1.2 Tum |
| Skärmupplösning | 240x 240 pixlar |
| Operativsystem | MACHINE GEN 7 HYBRID |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | Ja |
| Husläkare | Ja |
| Nfc | INGA |
| till exempel | INGA |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| EKG | INGA |
| SPO2 blodsyremätare | Ja |
| Vattentät | IP68 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 200 mAh |
| Normal användning | 7-14 dagar |
| App | Fossil Smartwatches App |
| Rem | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Priserna nedan |
Pris och släppdatum?
I själva verket! there is no information about the price and the release date of the Fossil Gen 7 Hybrid. but we expect that Fossil will launch the Gen 7 Hybrid in June 2024 till en prisklass mellan $229 till $250.
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023



