Kaksi vuotta Garmin Descent MK2:n julkaisun jälkeen, Garmin?voi alkaa ajatella heittää?Garmin Descent MK3 rinnalla MK3S ja MK3i sisä- 2023. Käytettävä on kuntoseurantakello, joka voi olla pyöreä 1,4 tuuman AMOLED-näytöllä ja voi olla varustettu sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, GPS, EKG, NFC, Sukeltaa 100 Vedenpitävä, ja saattaa tukea Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Garmin Descent MK3:n täydelliset tiedot:
Toistaiseksi! Garmin Descent MK3:n ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoja. Kuitenkin, Laitamme täydet odotuksemme tulevasta Garmin Descent Watchista.
| Laite | MK3 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 52?x 52?x 17.8 mm |
| Paino | 103g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.4 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Naisten terveysmonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | sukeltaa 100 metri |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 400mAh |
| Normaali käyttö | 16 päivä |
| Sovellusnimi | Garmin -sovellus |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Garmin Descent MK3:n hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa. mutta odotamme, että Garmin saattaa julkaista MK3:n MK3S:n ja MK3i:n rinnalla 14 marraskuu 2023 hintaluokassa $1100 -lla $1350.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023




