Två år efter lanseringen av Garmin Descent MK2, Garmin?kan börja fundera på att kasta?Garmin Descent MK3 vid sidan av MK3S och MK3i i 2023. Den bärbara är en fitnesstracker-klocka som kan komma i en cirkulär form med en 1,4-tums AMOLED-skärm och kan vara utrustad med en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Husläkare, EKG, Nfc, Dyka 100 Vattentät, och kan stödja Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Garmin Descent MK3 Fullständiga specifikationer:
Än så länge! det finns inga rykten eller information om utseendet eller tekniska egenskaper hos Garmin Descent MK3. Dock, vi kommer att sätta våra fulla förväntningar på den kommande Garmin Descent Watch.
| Anordning | MK3 |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 52?x 52?x 17.8 mm |
| Vikt | 103g |
| Färger | Svart, Silver |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.4 Tum |
| Skärmupplösning | 466 x 466 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| Husläkare | Ja |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Kvinnlig hälsomonitor | Ja |
| Vattentät | dyka 100 mätare |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 400mAh |
| Normal användning | 16 dagar |
| Appens namn | Garminapp |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
Pris och släppdatum?
I själva verket! det finns ingen information om priset och lanseringsdatumet för Garmin Descent MK3. men vi förväntar oss att Garmin kan lansera MK3 tillsammans med MK3S och MK3i 14 november 2023 till en prisklass mellan $1100 till $1350.
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023




