Two years after launching the Garmin Descent MK2, Garmin?may start thinking of throwing the?Garmin Descent MK3 ved siden av MK3S and MK3i i 2023. Den bærbare er en treningsklokke som kan komme i en sirkulær form med en 1,4-tommers AMOLED-skjerm og kan være utstyrt med en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, EKG, NFC, Stupe 100 Vanntett, og kan støtte Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Garmin Descent MK3 Full Specs:
Så langt! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Garmin Descent MK3. Imidlertid, we will put our full expectations of the Upcoming Garmin Descent Watch.
| Enhet | MK3 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 52?x 52?x 17.8 mm |
| Vekt | 103g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.4 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Kvinnelig helsemonitor | Ja |
| Vanntett | dive 100 meter |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400mAh |
| Normal bruk | 16 dager |
| Appnavn | Garmin-appen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! there is no information about the price and the release date of the Garmin Descent MK3. but we expect that Garmin may launch the MK3 alongside MK3S and MK3i on 14 november 2023 til en prisklasse mellom $1100 til $1350.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023




