Kuukausi Garmin Descent MK3: n käynnistämisen jälkeen, Garmin?voi alkaa ajatella heittää?Garmin Descent Mk4 rinnalla Mk4s, ja Mk4i?sisä- 2024. Pudottava on urheilullinen sukelluskello, joka voi tulla pyöreäksi 1,3 tuuman AMOLED-näytöllä ja joka voidaan varustaa sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, GPS, EKG, NFC, Sukeltaa 200 Vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Garmin Descent Mk4 Full Specs:
Toistaiseksi! Garmin Descent MK4: n ulkonäköä tai teknisiä ominaisuuksia ei ole huhuja tai tietoja. Kuitenkin, Laitamme täydet odotuksemme tulevasta Garmin Descent Watchista.
| Laite | Mk4 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45 x 45 x 14 mm |
| Paino | 76g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.3 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 416 x 416 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Naisten terveysmonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | sukeltaa 200 metri |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 410mAh |
| Normaali käyttö | 20 päivä |
| Sovellusnimi | Garmin -sovellus |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Garmin Descent MK4: n hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa. Mutta odotamme, että Garmin voi käynnistää MK4: n MK4i: n rinnalla marraskuussa 2024 hintaluokassa $1100 -lla $1300.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



