One month after launching the Garmin Descent MK3, Garmin?poate începe să se gândească să arunce?Garmin Descent MK4 alături MK4S, şi MK4i?în 2024. The wearable is a sporty diving watch that may come circular with a 1.3-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, ECG, NFC, Scufundare 200 Impermeabil, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Garmin Descent MK4 Full Specs:
Până acum! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Garmin Descent MK4. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările de la viitorul ceas Garmin Descent.
| Dispozitiv | MK4 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45 x 45 x 14 mm |
| Greutate | 76g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.3 inch |
| Rezoluția ecranului | 416 x 416 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de sănătate feminin | Da |
| Impermeabil | scufundare 200 metri |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 410mAh |
| Utilizare normală | 20 zile |
| Numele aplicației | Aplicația Garmin |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! there is no information about the price and the release date of the Garmin Descent MK4. but we expect that Garmin may launch the MK4 alongside the MK4i in November 2024 la o gama de pret intre $1100 la $1300.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



