One month after launching the Garmin Descent MK3, Garmin?may start thinking of throwing the?Garmin Descent MK4 ved siden av MK4S, og MK4i?i 2024. The wearable is a sporty diving watch that may come circular with a 1.3-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, EKG, NFC, Stupe 200 Vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Garmin Descent MK4 Full Specs:
Så langt! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Garmin Descent MK4. Imidlertid, we will put our full expectations of the Upcoming Garmin Descent Watch.
| Enhet | MK4 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45 x 45 x 14 mm |
| Vekt | 76g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.3 tomme |
| Skjermoppløsning | 416 x 416 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Kvinnelig helsemonitor | Ja |
| Vanntett | dive 200 meter |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 410mAh |
| Normal bruk | 20 dager |
| Appnavn | Garmin-appen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! there is no information about the price and the release date of the Garmin Descent MK4. but we expect that Garmin may launch the MK4 alongside the MK4i in November 2024 til en prisklasse mellom $1100 til $1300.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



