Four years after launching the Garmin Forerunner 745, Garmin may think of throwing the Garmin Forerunner 755 alongside the Edelläkävijä 65 sisä- 2024. Puettava on urheilullinen älykello, joka voi olla pyöreä 1,3 tuuman AMOLED-näytöllä ja voi olla varustettu sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, GPS, NFC, 5ATM vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Garmin Forerunner 755 Täydelliset tiedot:
Toistaiseksi! Garmin Forerunnerin ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoja 755. Kuitenkin, asetamme täyden odotuksemme tulevaa Garmin-älykelloa kohtaan.
| Laite | Edelläkävijä 755 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 43 x 43 x 11.5mm |
| Paino | 60g |
| Värit | Musta, Hopea, Sininen, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.3Tuuma |
| Näytön resoluutio | 416 x 416 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Lämpömittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300mAh |
| Normaali käyttö | 15 päivä |
| Sovellusnimi | Garmin -sovellus |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Garmin Forerunnerin hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa 755. but we expect that Garmin will launch the FR755 alongside the FR65 in September 2024 hintaluokassa $450 -lla $500.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



