Four years after launching the Garmin Forerunner 745, Garmin may think of throwing the Garmin Forerunner 755 alongside the Forerunner 65 i 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come circular with a 1.3-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, NFC, 5ATM vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Garmin Forerunner 755 Full spesifikasjoner:
Så langt! det er ingen rykter eller informasjon om utseendet eller de tekniske egenskapene til Garmin Forerunner 755. Imidlertid, vi vil sette våre fulle forventninger til den kommende Garmin-smartklokken.
| Enhet | Forerunner 755 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 43 x 43 x 11,5 mm |
| Vekt | 60g |
| Farger | Svart, Sølv, Blå, Rosa |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.3tomme |
| Skjermoppløsning | 416 x 416 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Termometer | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 15 dager |
| Appnavn | Garmin-appen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! det er ingen informasjon om prisen og utgivelsesdatoen til Garmin Forerunner 755. but we expect that Garmin will launch the FR755 alongside the FR65 in September 2024 til en prisklasse mellom $450 til $500.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



