
Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new GS Ultra 8 Plus got a square shape that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 49*40.5*11mm and weighing about 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
GS Ultra 8 Plus-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! This GS Ultra 8+ smart watch has a 2.2-inch Large IPS touchscreen covered with 2.5D glass and created with a resolution of 420*485. pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellopintoja ja se on saatavana mustana, oranssi, ja siniset värit.
Features of GS Ultra 8+ Älykäs kello:

GS Ultra 8 Plus on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This GS Ultra 8+ smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Istuva muistutus, Kompassi, Moniurheilutilat, Kompassi, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä laitteessa on a 360 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
GS Ultra 8 Plus älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | GS Ultra 8+ |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*40.5*11mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Sininen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.2 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 420*485 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 360 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.2-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelu, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
GS Ultra 8 Plus smartwatch is currently available only on Alibaba and Aliexpress.
Tarkista hinta Alibabassa
Tarkista hinta Aliexpressissä
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






