
După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou GS Ultra 8 În plus, are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 49*40,5*11mm și cântărește aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
GS Ultra 8 Plus, corpul smartwatch-ului este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest GS Ultra 8+ ceasul inteligent are un ecran tactil IPS mare de 2,2 inchi acoperit cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 420*485. pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, si culorile albastre.
Caracteristicile GS Ultra 8+ Ceas inteligent:

GS Ultra 8 Plus este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest GS Ultra 8+ ceasul inteligent are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Busolă, Moduri multi-sport, Busolă, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest dispozitiv are un 360 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
GS Ultra 8 Plus Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | GS Ultra 8+ |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*40.5*11mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale, Albastru |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.2 inch |
| Rezoluția ecranului | 420*485 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 360 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.2-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
GS Ultra 8 Ceasul inteligent Plus este disponibil momentan numai pe Alibaba și Aliexpress.
Verificați prețul pe Alibaba
Verificați prețul pe aliexpress
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






