GS Ultra Max is one of the latest Apple Watch Ultra clones that supports Bluetooth calling and NFC access control at an affordable price. It is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 2.12-inch sizeable AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Kompassi, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of GS Ultra Max SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new GS Ultra Max smartwatch got a square design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*44*14mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
GS Ultra 8 Max smartwatch body is made of titanuim alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This GS8 Ultra Max smartwatch uses a 2.12-inch Large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 485*520 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, ja harmaita värejä.
Features of GS UltraMax Smart Watch:

GS Ultra Max is an IP68 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This GS Ultra 8 Max-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä Apple Watch Ultra Clonessa on 320 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
GS Ultra Max Smartwatch Full Specs:
| Laite | GS Ultra 8 Max |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*14mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Harmaa |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 2.12 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 485*520 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 320 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Ocean bändi |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED -näyttö, Bluetooth-puhelut, NFC,? Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The GS Ultra Max smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $37 -lla $45. HANKI SE TÄÄLTÄ
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






