GS Ultra Max is one of the latest Apple Watch Ultra clones that supports Bluetooth calling and NFC access control at an affordable price. It is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 2.12-inch sizeable AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Kompass, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of GS Ultra Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new GS Ultra Max smartwatch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 49*44*14mm og veier omtrent 55g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
GS Ultra 8 Max smartwatch body is made of titanuim alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This GS8 Ultra Max smartwatch uses a 2.12-inch Large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 485*520 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i sort, oransje, og grå farger.
Features of GS UltraMax Smart Watch:

GS Ultra Max is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne GS Ultra 8 Max smartwatch har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne Apple Watch Ultra Clone har en 320 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
GS Ultra Max Smartwatch Full Specs:
| Enhet | GS Ultra 8 Maks |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje, Grå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.12 tomme |
| Skjermoppløsning | 485*520 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Ocean band |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, NFC,? Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The GS Ultra Max smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $37 til $45. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






