Seitsemän kuukautta Huawei Watch GT Cyberin julkaisun jälkeen, Huawei voi alkaa ajatella heittää Huawei Watch Cyber 2 sisä- 2024. Käytettävä on kuntoseurantakello, joka voi olla pyöreä 1,43 tuuman AMOLED-näytöllä ja jossa voi olla useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, GPS, NFC, EKG, 5ATM vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Huawei Watch GT Cyber 2 Älykello Täydelliset tiedot:
Toistaiseksi! Huawei Watch Cyberin ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoja 2. Kuitenkin, asetamme täyden odotuksemme tulevasta Huawei Cyber Smartwatchista.
| Laite | Huawei Watch Cyber2 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*10.5mm |
| Paino | 60g |
| Värit | Hopea, Kulta, Musta |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä Os | HarmonyOS 4.0 |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Kyllä |
| NFC | Kyllä |
| eSIM | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Unimonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 350 mAh |
| Normaali käyttö | 7 päivää |
| Soveltaa | Huawei -terveys |
| Hihna | Silikoni, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta ja julkaisupäivä?
Toistaiseksi, Huawei Watch Cyberin hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa 2, mutta odotamme, että Huawei julkaisee Watch Cyber2:n helmikuussa 2024 hintaluokassa $200 -lla $250. Osta Huawei Watch Cyber
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023




