Seven months after launching the Huawei Watch GT Cyber, Huawei kan börja fundera på att kasta Huawei Watch Cyber 2 i 2024. The wearable is a fitness tracker watch that may come in a circular shape with a 1.43-inch AMOLED screen and may be equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, Husläkare, Nfc, EKG, 5Vattentät bankomat, och så vidare. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Huawei Watch GT Cyber 2 Smartwatch Fullständiga specifikationer:
Än så länge! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Huawei Watch Cyber 2. Dock, we will put our full expectations of the Upcoming Huawei Cyber Smartwatch.
| Anordning | Huawei Watch Cyber2 |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 47*47*10.5mm |
| Vikt | 60g |
| Färger | Silver, Guld, Svart |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.43 Tum |
| Skärmupplösning | 466 x 466 pixlar |
| Operativsystem OS | HarmonyOS 4.0 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Husläkare | Ja |
| Nfc | Ja |
| till exempel | INGA |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Sömnmonitor | Ja |
| Vattentät | 5Bankomat |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 350 mAh |
| Normal användning | 7 Dagar |
| App | Huawei hälsa |
| Rem | Silikon, Läder |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
Pris och releasedatum?
Än så länge, there’s no information about the price and release date of the Huawei Watch Cyber 2, but we expect that Huawei will launch the Watch Cyber2 in February 2024 till en prisklass mellan $200 till $250. Buy the Huawei Watch Cyber
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023




