La șapte luni de la lansarea Huawei Watch GT Cyber, Huawei poate începe să se gândească să arunce Huawei Watch Cyber 2 în 2024. Portabilul este un ceas cu tracker de fitness care poate avea o formă circulară cu un ecran AMOLED de 1,43 inchi și poate fi echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, NFC, ECG, 5ATM rezistent la apă, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Huawei Watch GT Cyber 2 Smartwatch Specificații complete:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul sau caracteristicile tehnice ale Huawei Watch Cyber 2. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările de la viitorul Huawei Cyber Smartwatch.
| Dispozitiv | Huawei Watch Cyber2 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*10.5mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Argint, Aur, Negru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistemul de operare Os | Armonie 4.0 |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
| de ex | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Utilizare normală | 7 Zile |
| Aplicație | Sănătate Huawei |
| Curea | Silicon, Piele |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
Până acum, nu există informații despre prețul și data de lansare a Huawei Watch Cyber 2, dar ne așteptăm ca Huawei să lanseze Watch Cyber2 în februarie 2024 la o gama de pret intre $200 la $250. Cumpărați Huawei Watch Cyber
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023




