Kallme sankari 3 on toinen uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka tulee ympyräksi 1,43 tuuman suurella AMOLED-näyttöllä ja on useita ominaisuuksia, mukaan lukien sykemittari, SPO2 Veren happimittari, +100 Urheilutilat, IP67 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Kallme Heron suunnittelu 3 Älykäs kello:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi Kallme Hero 3 Kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 48*48*13,4mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Kallmen sankari 3 älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä Hero3-älykellossa on 1,43 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, jossa on kaareva 2,5D-lasi, ja se on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana vain mustana.
Hero3 Smart Watchin ominaisuudet:

Kallme sankari 3 on IP67 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä, kun peset käsiäsi, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä sankari 3 älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 veren happimittari, +100 Urheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.3, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 320 mAh 5-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Kallme sankari 3 Älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Sankari 3 Katsella |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 48*48*13.4mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | – |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 320 mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Kallmen sankari 3 kello on pian saatavilla Aliexpressissä hintaan välillä $30 -lla $40. HANKI SE TÄÄLTÄ
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






