Kallme Hero 3 er en annen ny 2024 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 Sportsmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av Kallme Hero 3 Smartklokke:

Som du ser på bildet over, Denne nye Kallme-helten 3 klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 48*48*13,4 mm og veier ca 50g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Kallme-helten 3 smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Hero3 smartklokken har en 1,43-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne enheten er også fullpakket med forskjellige urskiver og er kun tilgjengelig i svart farge.
Funksjoner på Hero3 Smart Watch:

Kallme Hero 3 er en IP67 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne helten 3 smartwatch har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 -oksygenmonitor, +100 Sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.3, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 320mAh batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk og 15 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Kallme Hero 3 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Helt 3 Klokke |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 48*48*13.4mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | – |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED -skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Kallme-helten 3 klokken vil snart være tilgjengelig på Aliexpress til en prisklasse mellom $30 til $40. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






