Jälkeen Kospet Raptor ja Prime 2 4G-älykello. Kospet is back again and brought us a new 2021 älykello soitti Kospet Rock. This wearable comes with a totally different design from the previous Kospet’s watches and equipped with a heart rate monitor, a Blood Pressure monitor, 20 urheilutilat, 3ATM vedenpitävä, ja enemmän. Joten siirrytään täydellisiin yksityiskohtiin!
Design of KOSPET ROCK Smartwatch?

Kuten yllä olevassa kuvassa näet! This Rock smartwatch comes with a unique design very different from the trendy smartwatches available out in the markets. It looks rugged, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Measuring 48*43*12.7mm and weighing about 50.5g. Kotelon oikealla puolella on kaksi painiketta ja vasemmalla puolella kaksi painiketta, Se vastaa juoksun käynnistämisestä. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
The watch body is made out of Metal while the strap is available in TPU. Näyttöruudun suhteen! This Kospet Rock watch has a 1.69inch Large TFT touch screen and created with a resolution of 240 x 280 pikseliä. The wearable also packed with a variety of watch faces and supports customized dials.
Features of the Rock Smart Watch?

Kospet ROCK is a 3ATM waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! Puettavat voivat myös seurata 20 sports activities included walking, juokseva, pyöräily, kiipeily, jalkapallo tms. This Kospet Rock also has a blood pressure monitor, askelmittari, istumisen muistutus, Bluetooth 5.0, soitto- ja viestimuistutus, Anti-kadonnut, esiasetettu kellotaulu, ajastin, sekuntikello,..jne. Älykellossa on a 350 MAH -akku kapasiteetti 15 Normaalin käytön päivät ja 50 Päivät valmiusaika.
Kospet Rock Smartwatch User manual:
After you get the Rock watch! Sinun on noudatettava näitä yksinkertaisia ohjeita:
- Install The DA FIT App on your smartphone, joka on saatavilla sekä App Storesta että Play Storesta.
- Yhdistä puhelimesi älykelloon Bluetoothin kautta, sitten Älykellon ajoitus asetetaan automaattisesti
Onnittelut! Joten nyt voit välittää puhelut, synchronize your calendar or receive your smartphone’s notification all directly from the smartwatch, voit myös näyttää kaikki älykellon keräämät tiedot, kuten sykkeen, askelmäärä, tai unen laatu suoraan älypuhelimeesi saadaksesi suuremman näytön ja paremman data-analyysin.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Kospet Rock Smartwatch Full Specs:
| Laite | Rock watch |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 48*43*12.7mm |
| Paino | 50.5g |
| Värit | Musta, Vihreä |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.69 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 280pixels |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Ei |
| Mikrofoni | Ei |
| Moniurheilutila | Kyllä (20 urheilutilat) |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 3Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 350 mAh |
| Valmiusaika | 50 päivä |
| Sovellusnimi | DAFT |
| Hihna | TPU |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Unique Design, Suuri näyttö, Sopii uimaan, 20 urheilutilat, 4 Kinds of Health monitoring, Bluetooth 5.0, Suuri akku
Miinukset: Se ei tue Bluetooth-puheluita
Kospet Rock Price and availability?
Kospet Rock smartwatch is available on Aliexpress and Banggood at different Prices. Voit valita paras hinta sinulle!
Tarkista hinta Aliexpressissä
Tarkista hinta Banggoodista
Katso hinta Gearbestissä
Saatat myös pitää: The New and Latest Kospet Smartwatches 2023






