GEJIAN A70 on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 1,96 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, 100 urheilutilat, Bluetooth-puhelu, ja tukee TWS-yhteyttä. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
GEJIAN A70 SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi A70-kello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 54*42*12,8mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
A70-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonisena. Näyttöruudun suhteen! Tässä A70-älykellossa on 1,96 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on päällystetty 2,5D-lasilla ja jonka resoluutio on 240*286 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja oranssina.
A70 Smart Watchin ominaisuudet:

A70 on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä A70-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Istuva muistutus, 100 urheilutilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 600 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
A70-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | A70 kello |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 54*42*12.8mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.96 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240*286 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 600 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.96-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelu, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +100 Urheilutilat, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
A70-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



