KT65 on toinen uusi 2022 älykello, joka voi seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on muotoiltu neliön muotoisella 1,92 tuuman IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 veren happimittari, Moniurheilutila, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
KT65-älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tämä uusi KT65-kello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, urheilullinen, ja samanlainen kuin COLMI C61.?Mitat 43*36*10mm ja paino noin 42g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
KT65-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta ja PC-muovista, kun taas ranneke on saatavana silikonista ja teräksestä. Näyttöruudun suhteen! Tämä KT 65 älykello käyttää 1,92 tuuman IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 3D-lasilla ja luotu resoluutiolla 240 x 280 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, ja hopeavärit.
KT:n ominaisuudet 65 Älykäs kello:

KT65 on IP67 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä älykello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä KT65-älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Moniurheilutilat, naisten terveydentilan seuranta, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. Tämän älykellon akun kapasiteetti on 230 mAh 5-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
KT65-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | KT 65 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 43*36*10mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Vaaleanpunainen, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.92 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 280 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 230mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | FitCloudPro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.92 tuumainen suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit, Moniurheilutilat, Halpa Hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
KT65-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä ja TomTopissa eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta TomTopista
Tarkista hinta Aliexpressissä
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022



