KT65 este un alt nou 2022 smartwatch care poate urmări activitățile sportive și gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care a primit un design pătrat cu un ecran IPS de 1,92 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor de ritm cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Mod multi-sport, IP67 impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent KT65:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest nou ceas KT65 are o formă pătrată care arată elegant, sport, și similar cu COLMI C61.?Măsurând 43*36*10mm și cântărind aproximativ 42g. Există un buton fizic în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul smartwatch-ului KT65 este realizat din aliaj de zinc cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și oțel.. Referitor la ecranul de afișare! Acest KT 65 ceasul inteligent folosește un ecran tactil IPS de 1,92 inchi curbat cu sticlă 3D și creat cu o rezoluție de 240 x 280 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, roz, și culori de argint.
Caracteristicile KT 65 Ceas inteligent:

KT65 este un smartwatch rezistent la apă IP67, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch KT65 este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, moduri sportive multiple, monitorizarea sănătății feminine, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.0, Și multe altele. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 230 mAh cu 5-7 zile de utilizare normală și 15 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent KT65:
| Dispozitiv | KT 65 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 43*36*10mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Roz, Argint |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.92 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 280 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 230mAh |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Numele aplicației | FitCloudPro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 1.92 Ecran mare inch, Apelare Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Pret ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent KT65 este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress și TomTop la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul pe TomTop
Verificați prețul pe aliexpress
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022



