IWO Watch MT8 Ultra 2 on yksi viimeisimmistä 2023 Apple Watch Ultra -kloonit saatavilla markkinoilla edulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen 2,0 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., NFC Access Control, SPO2 veren happimittari, Kompassi, MultSport -tilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of IWO Watch MT8 Ultra 2 SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new MT8 Ultra 2 smartwatch got a square design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*44*14mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The MT8 Ultra 2 älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä MT 8 Ultra2 smart watch has a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 396*484 pikseliä. This wearable is also packed with a variety of watch faces and supports DIY Logo customize the watch faces.
Features of MT8 Ultra2 Smart Watch:

MT8 Ultra 2 on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This MT8 Ultra 2 älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, Kompassi, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 380 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
MT8 Ultra 2 Älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Mt 8 Ultra2 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*14mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Valkoinen, Musta, Oranssi |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.0 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 396*484 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 380 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | ¨C |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.0-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, Kompassi, supports DIY Logo customized
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The MT8 Ultra 2 älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






