LG101 on yksi uusimmista 2024 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen kello, jossa on 1,83 tuuman suuri TFT-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutila, GPS, Kiilto, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
LG101 Smart Watchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa LG101-kellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 50¡Á46.6¡Á13mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
LG101-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä LG 101 Smart Watchissa on 1,83 tuuman IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 240 x 284 pikseliä. Tämä kello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana vain mustana.
LG:n ominaisuudet 101 Älykäs kello:

LG101 on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. LG101-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, GPS, Kiilto, Useita urheilumuotoja, Hengitysharjoittelu, Istuva muistutus, Ilmoitukset, herätyskello, Sää, ikkunaluukut, Bluetooth, jne. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 410 mAh 9-14 Normaalin käytön päivät ja 30 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
LG101-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | LG101 kello |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 50¡Á46,6¡Á13mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.83 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 *284 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 410mAh |
| Normaali käyttö | 9-14 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.83-tuuman suuri näyttö, Sisäänrakennettu GPS, Bluetooth-puhelut, Useita urheilumuotoja, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
LG101 GPS-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa: Uudet ja uusimmat älykellot 2024



